مژه و ابرو

خدمات زیباسازی مژه و ابرو در سالن زیبایی متین

 

اکستنشن مژه کلاسیک

اکستنشن مژه اسپایکی

اکستنشن مژه والیوم

اکستنشن مژه  کیم کارداشیان

اکستنشن مژه هاله رنگی

لیفت و لمینت مژه و ابرو

لیفت  ابرو

فیبروز  ابرو

حنای  ابرو

آرایش و زیبایی مژه و ابرو

 انواع مدلهای اکستنشن مژه و میکروبلیدینگ ابرو

اکستنشن مژه راهکاری برای طرف کردن کم پشتی مژه ها است و باعث می شود مژه هایی بلند و حالت دار داشته باشیم. اکستنشن ها از مواد مصنوعی مانند موی سمور، ابریشم و یا حتی موی انسان ساخته می شوند. انواع اکستنشن مژه شامل موارد زیر هستند:

اکستنشن کلاسیک،  اولین نوع اکستنشن مژه محسوب می شود. دراین روش از تک تار استفاده می‌شود. تک تار به این معنا نیست که هرتار بین مژه قرار می‌گیرد بلکه به معنای این است که روی هر تار، مژه گذاشته می‌شود.  بدین صورت حجم اکستنشن متناسب باحجم مژه ی شخص پر می‌شود. همچنین سایز و قد مژه در اکستنشن کلاسیک متناسب با فرم چشم  گذاشته می شود.

اکستنشن مژه اسپایکی تکنیکی است که در آن  مژه ها را می توان به تعداد دلخواه پُر تر نشان داد. در این روش مژه ها فن سازی نمی شوند و  به صورت بسته روی مژه های طبیعی با ضخامت های کم و سایز های دلخواه چسبانده می شوند.

اکستنشن مژه والیوم یکی دیگر از انواع مدل های اکستنشن مژه است. در این روش در روی هر تار مژه  ی طبیعی دو تا پنج تار مژه ی مصنوعی قرار میگیرد.با استفاده از این روش مژه شما حجیم تر نشان داده خواهد شد.

اکستنشن مژه کیم کارداشیان ترکیبی از اسپایکی و والیوم است.

لیفت ابرو، يكي از كارايي است كه ابروها را پهن و پر حجم ميكند. در این روش ، تارهاي ابرو طوري در فضاي خالي ابرو چيده ميشود كه ابرو پهن و جذاب به نظر برسد. میزان پُر شدن به بلندی تارهای ابرو بستگی دارد.

برگزاری کلاسهای آموزشی

میکروبلیدینگ