زیبایی و مراقبت ناخن

خدمات ناخن  در سالن زیبایی متین (مانیکور و پدیکور)

 

کاشت و طراحی ناخن

 انواع راهکارهای زیبایی و مراقبت ناخن

مانیکور  درمانی برای دست‌ها است که ناخن‌ها و کوتیکول‌ها را در بر می‌گیرد و اغلب شامل استفاده از لاک ناخن می‌شود.

پدیکور شامل درمان پاها، ترکیب کردن ناخن‌های پا و نرم کردن یا برداشتن پینه‌ها است.

کاشت ناخن یکی از بهترین و سریع ترین روش ها برای داشتن ناخن هایی زیبا ، یکدست و بلند است و باعث میشود تا جذابیت خیلی زیادی برای دست ها به وجود آید. کاشت ناخن به چند روش انجام می شود.

کاشت ناخن هلویی، در این مدل از کاشت ناخن، پس از اتمام کار، رنگ هلویی زیبا و ملایمی بر روی ناخن ها زده میشود و باعث میشود که ناخن بدون لاک هم زیبا و شیک باشد.

بیبی بومر نوعی از طراحی ناخن است که در ترکیب رنگی آن حدودا دو سوم سطح ناخن به رنگ صورتی یا هلویی و ندرتا کاراملی و قسمت لبه ناخن به رنگ سفید است که به صورت سایه روشن روی سطح ناخن نمایان است.

آمبره ناخن همان مدل ناخن بیبی بومر است. طرح یا کاشت بیبی بومر با رنگ های سفید و صورتی یا هلویی انجام میشود اما آمبره با انواع رنگ ها قابل انجام است.

ژلیش ناخن یا لاک موقت برای خانم هایی مناسب است که به دنبال روشی بلندمدت برای طراحی مد و لباس خویش و همراهی آن با رنگ ناخن هستند. این شیوه نسبت به لاک معمولی ماندگاری بیشتری دارد و دیرتر پاک می شود. برای انجام ژلیش ناخن  از دستگاه LED یا UV  استفاده می شود.

لمینت کردن یا همان کاور ناخن عملی است برای زیبا کردن ناخن ها و جلوگیری از صدمه دیدن آن‌ها، همچنین کاور کردن ناخن، به شما کمک می‌کند ناخن‌های طبیعی خود را به مدت طولانی، بلند و زیبا نگه دارید؛ زیرا مواد کاور ناخن، بر روی صدف طبیعی ناخن، کار می‌شود و از شکستن آن‌ها، جلوگیری می‌کند و جایگزین خوبی به عنوان کاشت محسوب می شود.

با پدیکور گوشت های اضافه دور ناخن های پا گرفته شده و همچنین پوسته های اضافه کف پا که باعث آزار بسیاری از خانمها می شود گرفته خواهد شد و با این کار  از ترک زدن پاشنه پا نیز جلوگیری  می شود. و در نهایت پاهایی زیبا و تمیز خواهیم داشت.

برگزاری کلاسهای آموزشی

کاشت و طراحی ناخن