سالن زیبایی متین در شرق تهران ،  منطقه پیروزی

تلفن

021-33805980

ایمیل

info@leylapak.ir

آدرس

تهران، پیروزی، بلوار ابوذر، پل ششم،خیابان شهید بقایی، پلاک 138، طبقه اول

آدرس ما در گوگل مپ

آدرس ما در ویز

ارسال پیام

منطقه پیروزی تهران کجاست؟

خیابان پیروزی (با نام پیشین فرح آباد)، واقع در شرق تهران از مهم‌ترین خیابان‌های محله‌های دوشان تپه و نیرو هوایی واقع در منطقه ۱۳ شهرداری تهران می‌باشد. این خیابان از سمت باختر به میدان شهدا (ژاله سابق) یا همان دروازه دوشان تپه و از سمت خاور به میدان شهید کلاهدوز (انتهای خیابان سی متری نیروی هوایی) منتهی می‌شود.

خیابان پیروزی محله‌های بزرگ و کوچک زیادی را به هم پیوند داده که بعضی از آن ها خیلی قدیمی هستند. محله صددستگاه و چهارصددستگاه و هم چنین پرستار از دیگر محلات مهم این خیابان می‌باشند. در خیابان پیروزی بسیاری از مکان‌ها با نام نیروهوایی دیده می‌شوند؛ از پادگان تا مرکز ساخت تسلیحات و سالن‌های ورزشی و تالارهای پذیرایی و خیابان‌ها و کوچه‌هایی که همه به محله نیروی هوایی مربوط می‌شوند.

بهترین سالن زیبایی در منطقه پیروزی شرق تهران

سالن زیبایی متین توسط ارتباطلات قوی که با مراجعه‌کنندگان و همکاران دارد، همواره سعی می‌کند تا فضایی شاد و مملو از آرامش را برای همگان فراهم کند.

حس رضایت مشتریان از اولویت‌های سالن زیبایی متین است که این امر توسط گوش دادن به مشتریان و پذیرفتن انتقادها در جهت بهبود ارائه خدمات هر چه بهتر به مراجعه‌‌کنندگان عزیز فراهم می‌شود.