محصول شماره 15: اسپری فیکس کننده

در مطالب قبلی طرز استفاده از تعداد زیادی از محصولات آرایشی را یاد گرفتید. حالا ممکن است این سوال برای شما پیش بیاید که چگونه این همه از انواع آرایش‌های مختلف روی صورت افراد باقی می‌مانند؟

 پاسخ این سوال اسپری‌های  فیکس‌کننده هستند.

این مرحله آخرین بخش از از فرآیند آرایش است ( البته قبل از آرایش لب)، و  تنها یک هدف دارد: نگه داشتن آرایش برای مدت طولانی روی صورت و جلوگیری از پخش شدن آن.  در واقع فیکس‌کننده از ذوب شدن، جابجایی، محو شدن یا (خدای ناکرده) ترک خوردن محصولات آرایشی شما جلوگیری می‌کند. این محصول آرایشی پرمصرف ترین محصول نیست، اما   تجربه نشان داده که  هر چه بیشتر در مورد آرایش جدی و دقیق باشید، فیکس‌کننده را بیشتر دوست دارید.

اگر در معرض گرما قرار دارید، یا بسیار عرق می‌کنید یا در شرایطی هستنید که باید آرایش صورت خود را برای مدت بسیار بسیار طولانی نگه دارید، اسپری  فیکس‌کننده بهترین دوست شماست. و همانطور که ممکن است حدس زده باشید، آرایشگرهایی که آرایش عروس انجام می‌دهند عاشق اسپری فیکس‌کننده هستند.

عروس ناز

 اسپری به خودی خود احساس خوبی دارد. بیشتر یک نوع “مه پاش ملایم” است تا یک اسپری واقعی. حتی جدای از کاربرد عملی اسپری فیکس‌کننده، این یک روش خوب برای تکمیل روتین آرایش شما است (البته، مهم است که توجه داشته باشید، بسیاری از افراد بعد از اتمام  آرایش صورت و چشم و قبل از آرایش لب‌هایشان از اسپری استفاده می‌کنند.